מסיבת יומולדת לילדים עד גיל 3 – רעיונות

ילדים מול מחשב

גיל 3 זהו גיל בו, בדרך כלל, הילדים כבר עצמאיים ורוצים מאוד לבחור כל דבר בעצמם. לכן חשוב לשתף אותם במידה ומתכננים להם חגיגת יום הולדת רבת משתתפים ולשמוע את דעתם בעניין.

ישנם ילדים שיבקשו מסיבה קטנה עם מעט משתתפים וישנם כאלו שדווקא יתחברו למסיבה גדולה עם הרבה אורחים. הדבר הכי חשוב הוא שהילד ירגיש בנוח במסיבת יומולדת של עצמו כמה שאפשר.

אז אחרי שסגרתם מול הילד את גודל המסיבה ומספר האורחים הגיע הזמן לבחור קונספט שהילד יתחבר אליו ושאתם תהיו מסוגלים לבצע עבורו. להלן מספר רעיונות לימי הולדת לגיל 3.

יומולדת ממותג בנושא שהילד בוחר בעצמו

אם יש דמות אותה הילד אוהב במיוחד תוכלו לקיים לו מסיבת יום הולדת ממותגת לדוגמא, הילד שלכם אוהב גיבורי על? הכינו עוגת גיבורי על, הדפיסו מדבקות של גיבורי על שיעטרו את בקבוקי השתיה והכוסות של האורחים.

תדאגו לקישוטים כמו בלונים צבעוניים וסרטים באותם צבעים של גיבורי העל שבחרתם, שיעטרו את הבית שלכם ואת דלת הכניסה.

ביחרו הפעלה נחמדה ולא ארוכה מדי, שתכניס מעט עניין לאירוע. חשוב כי תראו את אותה ההפעלה  לפני כן על מנת שהילד לא יתאכזב. הילד שלכם יהיה מאושר ולא ישכח את יום ההולדת הזה עוד הרבה שנים קדימה. הזהרו רק לא להציב סטנדרט גבוה מדי לשנה הבאה.

יומולדת בפארק שעשועים

אם הילד שלכם אוהב גני שעשועים, כיום ישנם גנים מקסימים, מלאים במתקנים מיוחדים וכיפים במיוחד. סיגרו לכם פינה בצד גן השעשועים. הכינו שולחנות עם כיבוד ושתייה, קשטו בסרטים ובלונים על מנת ליצור אווירה מיוחדת.

הכינו פעילויות ספורטיביות הכוללות שימוש במתקנים השונים, הכינו פרסים נחמדים ואתגרו את הילדים בתחרויות קבוצתיות מול ההורים, סביר להניח שהילדים ייהנו מאוד ולא ירצו לסיים את האירוע.

יומולדת בחיק הטבע

יומולדת באוויר הצח, ביער, בפארק רחב ידיים או בחוף הים היא אופציה נפלאה למסיבה. דרושה מעט יותר השקעה כאשר מגיעים לשטח שאין בו כלום ולכן עשו עבודה מקדימה ולכו לבחור שטח נוח שיש בו מישור על מנת שיהיה לכם מקום להניח שולחנות לכיבוד ומקומות ישיבה נוחים.

הכינו משחקים ופעילויות המתאימות לגיל הילד ושתפו את הילד בהכנתם כך שירגיש כי הוא עמל ועבד קשה בדיוק כמותכם על מנת להפיק את יום ההולדת.

קחו בחשבון שצריך להגיע מספר שעות למקום שבחרתם, לפני חגיגות יום ההולדת, על מנת להכינו ולקשטו וגם להישאר לאחר שכולם הולכים כדי לנקות ולהחזיר את המקום להיות נעים וטבעי כמו שמצאתם אותו לפני כן.

לא חשוב איזה קונספט תבחרו לעשות בסופו של דבר, מה שחשוב הוא שהילד שלכם יתחבר לרעיון ויהיה שותף בבחירות. עצם הידיעה של מה הולך להיות לו ביום ההולדת תעזור לו ביום עצמו למרות ההתרגשות, והוא יצליח לשתף פעולה בצורה טובה יותר.

מתוקי'ס

מקום לאוכל, פנאי ודברים טובים

בלוג מתכונים, מגזין פנאי מעולה ועוד

מוזמנים להישאר מעודכנים

מתכון שבועי נבחר

עוגת קינדר שכל אחד יכול לעשות

אם אהבת, שתף כדי שגם אחרים יהנו מהתוכן הזה

אולי יעניין אותך גם